Czysty samochód

tan wizualny. Od tego zresztą są specjalistyczne myjnie, których liczba na współczesnym rynku jest z roku na rok coraz większa. Jak dbać o wygląd auta? Przede wszystkim, warto wybrać myjnię, której oferta jest możliwie jak najbliż

Czysty samochód

Co zrobić, żeby mieć czysty samochód?

Czysty samochód to nasza wizytówka, dlatego naturalne jest, że zdecydowana większość osób stara się możliwie jak najlepiej zatroszczyć o jego stan wizualny. Od tego zresztą są specjalistyczne myjnie, których liczba na współczesnym rynku jest z roku na rok coraz większa. Jak dbać o wygląd auta? Przede wszystkim, warto wybrać myjnię, której oferta jest możliwie jak najbliższa naszym oczekiwaniom. Ponadto, na uwadze warto mieć też kwestię ceny poszczególnych usług. Jeśli znajdzie się myjnię, która całkowicie odpowiada posiadanym potrzebom, można zapytać o to, czy firma nie oferuje jakiś rabatów dla stałych klientów. Oczywiście, o czystość samochodu trzeba zatroszczyć się nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz.


Technologia pozwala w większości przypadków wyeliminować

Technologia pozwala w większości przypadków wyeliminować konieczność stosowania środków chemicznych. Jest przez to bezpieczna dla operatora urządzenia i użytkowników, nie powodująca alergii i nie pozostawiająca po sobie resztek preparatów na czyszczonych powierzchniach. Środki chemiczne wykorzystywane są w praktyce tylko do ciężkich przemysłowych zabrudzeń. Ciepło działa wtedy jak katalizator, ograniczając ilość chemii w procesie czyszczenia.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą


Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody

Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody przez godzinę, co daje 90% oszczędność w stosunku do wysokociśnieniowych urządzeń wodnych.

Ciśnienie wylatującej pary u wylotu dyszy waha się w granicach 6-10 atmosfer. Wystarcza to, żeby para wniknęła głęboko w czyszczoną powierzchnię lub dotarła do zakamarków urządzenia, gdzie dostęp jest bardzo utrudniony lub wręcz niemożliwy bez jego demontażu. Jest ono jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje uszkodzenia czyszczonych powierzchni ani rozbryzgu nieczystości na inne elementy otoczenia. Dla porównania, popularnie stosowane myjki wodne pompują wodę pod ciśnieniem powyżej 100 atmosfer.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą